Rheumatology-intro-Header-banner-2552×771

Nasza specjalistyczna wiedza w dziedzinie reumatologii

Pionierskie zastosowanie kwasu hialuronowego w chorobach reumatycznych

Choroby reumatyczne dotyczą stawów, ścięgien, więzadeł, kości i mięśni. Występują u 1,7 miliarda ludzi na całym świecie i są główną przyczyną niesprawności1. Istnieje ponad 150 różnych chorób reumatycznych, z których niektóre są krótkotrwałe, jednak wiele z nich ma charakter przewlekły2. Schorzenia te powodują często silny ból i ograniczają ruchomość stawu, zaburzając zdolność do wykonywania codziennych czynności.

W ramach naszego zobowiązania do zapewnienia poprawy jakości życia pacjentów od 25 lat działamy w dziedzinie reumatologii, dostarczając wysokiej jakości produkty farmaceutyczne z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa. Firma TRB Chemedica to pionier w dziedzinie opracowywania wyrobów medycznych wykorzystujących hialuronian sodu. W 1998 r. wprowadziliśmy do obrotu nasz pierwszy produkt reumatologiczny Ostenil® – preparat dostawowy do stosowania w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów. Stanowiło to część naszych działań badawczo-rozwojowych prowadzonych z zamiarem oddziaływania na pacjentów poprzez wprowadzanie nowatorskich metod leczenia o kontrolowanym i naturalnym pochodzeniu. Od tego czasu, dzięki ciągłym innowacjom, opracowaliśmy szereg preparatów do stosowania w przypadku różnych schorzeń i na stawy, zapewniając swobodę ruchów większej liczbie pacjentów.
Niemniej wiele osób z chorobą reumatyczną wciąż nie otrzymało skutecznych metod leczenia. W firmie TRB Chemedica angażujemy się w nieustanne wprowadzanie innowacji. Naszym celem jest udostępnienie metod terapeutycznych modyfikujących przebieg choroby, które spowalniają jej postępowanie, przynoszą ulgę w bólu i poprawiają ruchomość u większej liczby osób, zapewniając im jakość życia, na jaką zasługują.

Reumatologia i nie tylko
odkryj nasze zaangażowanie w dziedzinie okulistyki