op_1920_580_fit-history-trb-chemedica-banner-2500-4
Pacjenci, profesjonaliści służby zdrowia i nasi partnerzy stworzyli historię TRB.
Guido-Di-Napoli-TRB-Chemedica-570×370

Utworzenie firmy

TRB Chemedica założona w 1980 roku przez Dr Guido Di Napoli stopniowo rozwija swoją aktywność biznesową oraz ekspansję poprzez utworzenie światowej sieci przedstawicielstw i dystrybutorów..

TRB-Pharma-Brasil-570×370

Ekspansja w Azji

Od początku lat 80 rozpoczęliśmy budowę naszej sieci w Azji i stale rozwijamy naszą aktywność w tym regionie świata: Hong Kong (1981), Singapur (1987), Malezja (1988), Tajlandia (1992) i ostatnio także Wietnam oraz Mjanma.

Br–sil-TRB-Pharma-570×370

Rozwój w Ameryce Południowej

Nasza historia A Ameryce Południowej rozpoczęła się w 1989 roku w Brazylii i błyskawicznie poszerzona do Argentyny w 1992 roku. Obecnie w obu państwach posiadamy fabryki, które produkują szeroki zakres produktów stosowanych w reumatologii, leczeniu bólu, chorobach zakaźnych i neurologii*. Obie spełniają międzynarodowe standardy GMP. Dziś jesteśmy obecni w więcej niż 9 krajach tego regionu.  

Allemagne-TRB-Chemedica-570×370

Pierwsze komercyjne biuro w Europie

W 1996 roku, w Niemczech zastała założona TRB Chemedica AG jako nasze „Centrum Kompetencyjne”. W zgodności z normą ISO 13485 TRB Chemedica AG jest odpowiedzialna za uzyskiwanie zezwoleń na produkcję i dystrybucję naszych wyrobów medycznych, a także za zarządzanie naszą Kontrolą Jakości oraz Centrum Bezpieczeństwa dla produktów z naszych miejsc produkcyjnych.  

Vismed-prix-TRB-Chemedica-570×370

Pionier w dziedzinie zabiegów terapeutycznych opartych o kwas hialuronowy

Jesteśmy pionierami w opracowaniu wyrobów medycznych opartych o hialuronian sodowy pochodzenia biofermentacyjnego do zastosowań dostawowych oraz dla leczenia suchego oka. Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe międzynarodowe standardy i gwarantują satysfakcję oraz bezpieczeństwo pacjentów.

Royaume-Uni-TRB-Chemedica-570×370

Umocnienie sieci TRB w Wielkiej Brytanii i Francji

TRB Chemedica UK i TRB France powstały w 2002 roku i są odpowiedzialne za efektywną dystrybucje portfolio naszych produktów w ich krajach. Dodatkowo TRB Chemedica UK otrzymała certifikat ISO 9001, osiągnięcie wskazujące na nasze zaangażowanie we współpracy z klientami oraz dbałość o jakość.

Histoire-ostenil-ost–oarthrite-TRB-Chemedica-570×370

Wprowadzenie do obrotu OSTENIL® w 1998 roku

TRB Chemedica ustanowiła nowy standard w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów (OA) poprzez wprowadzenie do obrotu wyrobu medycznego OSTENIL®, naszego preparatu do iniekcji dostawowych. Poprzez ponad 20 letnią historię skuteczności i bezpieczeństwa , OSTENIL® dowiódł, że bardzo skutecznie przynosi ulgę w objawach u pacjentów cierpiących na OA1-5. Produkty z rodziny OSTENIL® były pierwszymi preparatami kwasu hialuronowego pochodzenia biofermentacyjnego, które zostały zatwierdzone do stosowania we wszystkich stawach maziówkowych.

2006 rok – powstaje przedstawicielstwo w Polsce

W 2006 roku powstaje TRB Chemedica (Poland) Sp. z o.o. powołana jako dystrybutor produktów TRB na polskim rynku. Sukcesywnie wprowadza do obrotu produkty firmy zarówno z dziedziny reumatologii/ortopedii jak i okulistyki.

Jeux-Olympiques-Londres-TRB-Chemedica-570×370

Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Zostaliśmy uhonorowani obecnością naszych trzech produktów w oficjalnych publikacjach Igrzysk Olimpiskich w Londynie, w 2012 roku. OSTENIL® , OSTENIL® Plus i OSTENIL® MINI były jedynymi dostawowymi iniekcjami kwasu hialuronowego umieszczonymi w “Pharmacy Guide for the London 2012 Olympic Games”.6

Remogen-omega-oeil-sec-TRB-Chemedica-570×370

Wprowadzenie do obrotu REMOGEN® OMEGA w 2012 roku

W 2012 rokuTRB Chemedica rozpoczęła sprzedaż REMOGEN® OMEGA , pierwszych nawilżających kropli do oczu zawierających kwasy tłuszczowe omega-3, do leczenia zespołu suchego oka.

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Przeczytaj więcej